Pronájem bytu bez realitky

Pronájem bytů bez realitky v Plzni

Čtvrté největší město v České republice leží na soutoku Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy a je poslední lokalitou, ve které se zaměříme na případný pronájem bytu. Důvodů, proč jsme vynechali třetí největší město Ostravu a zaměřili se na západočeské centrum, je hned několik. Plzeň je se svou rozsáhlou nabídkou volných pracovních míst, bohatým kulturním životem a množstvím architektonických památek, velmi příjemným místem pro život.

Ať už se do Plzně chystáte za prací či studovat (i v Plzni je celá řada prestižních vzdělávacích zařízení), pravděpodobně hledáte cenově přijatelné bydlení. Pokud vás zarazily vysoké částky za pronájem, pravděpodobně jste narazili na nabídky, ke kterým si připočítala provize realitní kancelář. My se však zaměříme na pronájem bytů v Plzni bez realitky!

Nechte si peníze doma, v Plzni to jde i bez realitky

Stosedmdesátitisícová Plzeň se skládá z deseti městských obvodů, které nabízí specifické životní podmínky. I v Plzni si můžete vybrat, zda chcete bydlet pár metrů od veškerého dětí, nebo naopak v ústraní, v bezprostřední blízkosti přírody. Cena za pronájem se může diametrálně lišit a ovlivňuje ji hlavně provize, kterou si k ní připočítávají realitky. Toužíte-li po bydlení v atraktivní lokalitě, ale nemůžete si ho dovolit kvůli vysoké částce za pronájem, je pro vás pronájem bytu v Plzni bez realitky nejlepším řešením. Co na tom, že hledání vhodného bytu zabere poněkud více času, v závěru ušetříte desítky tisíc korun, jež můžete využít na příjemnější věci.

Kdo hledá, najde

fireplace, apartment, room-416042.jpg

Známé rčení platí, v souvislosti s hledáním levného pronájmu, dvojnásob. Máte-li v Plzni známé, třeba budou o někom, kdo hledá podnájemníka, vědět. V opačném případě sedněte k internetu a vyhledejte „pronájem bytu Plzeň bez realitky” online. Budete překvapeni, kolik majitelů inzeruje nabídky bez pomoci realitních makléřů. Nenechte se však zlákat první nabídkou a raději proveďte srovnání několika alternativ, vyplatí se to.